Rybářské potřeby
Dipy, booster

Delphin Fluo dip D Snax LiquiX 100ml - Mušle - Koření

2.8 (3)
162 Kč

Tento kvalitní produkt Delphin Fluo dip D Snax LiquiX 100ml - Mušle - Koření od předního výrobce Delphin lze získat zrovna dneska trvale výhodně. Zrovna nyní za cenu 162 korun vč. DPH

EAN: 8586018022903
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Delphin
Prodejce: Chyť a pusť

LiquiX je fluorescenční dip, který vaši nástrahu posune v atraktivitě o několik levelů výše. Díky své konzistenci se výborně hodí k dipování různých nástrah jako boilies, pelety či partikl.

LiquiX je fluorescenční dip, který vaši nástrahu posune v atraktivitě o několik levelů výše. Díky své konzistenci se výborně hodí k dipování různých nástrah jako boilies, pelety či partikl. Své uplatnění najde při feederu, ale i kaprařině. Kromě nástrah pod háčkem je vhodný i pro zatraktivnění vnadících směsí. D SNAX LiquiX nerozpouští PVA produkty, a tak s ním můžete směle dipovat i naplněné PVA punčochy či obsah v PVA sáčcích.

Po dopadu do vody vytváří v okolí nástrahy či návnady silný vizuální i potravinový signál - takzvaný dýmový efekt. To dokáže vyprovokovat k záběru i opatrné či méně aktivní ryby. LiquiX se stane vaší tajnou zbraní i ve studené vodě či na rybářském závodě. Posuňte tak díky tomuto fluo dipu své nástrahy na novou úroveň a nachytejte více úlovků než všichni ostatní.

LiquiX je vyráběn ve dvou atraktivních barvách (červená a zelená) a v různých příchutích, které navazují na sérii nástrah D SNAX a BreaX.

Tip pro vás: Za účelem zachování atraktivity dipu dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu záření a lahvičky nenechávejte otevřené.

Detaily

Příchuť Mušle, Koření
Balení 100ml
Varianta Mušle - Koření
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Delphin Fluo dip D Snax LiquiX 100ml - Mušle - Koření
162 Kč
Parys
Delphin fluo dip d snax liquix 100 ml - mušle koření
162 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Delphin

Delphin Boty Squad - 46

3.4(3)
1 646 Kč

Delphin Vanička Eazy Safe

4.0(11)
1 496 Kč

Delphin Vanička TeleSafe+

4.5(6)
1 746 Kč

Delphin Boty TYRE X - 41

4.2(6)
1 372 Kč

Delphin Boty TYRE X - 43

4.7(11)
1 372 Kč