Rybářské potřeby
Dipy, booster

Delphin Fluo dip D Snax LiquiX 100ml - Scopex - Vanilka

3.0 (11)
153 Kč

Ve slevě tento produkt Delphin Fluo dip D Snax LiquiX 100ml - Scopex - Vanilka od společnosti Delphin snadno najdete na našich stránkách nyní výhodně. Právě nyní za skvělou cenu 153 korun vč. DPH.

EAN: 8586018022941
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Delphin
Prodejce: Chyť a pusť

LiquiX je fluorescenční dip, který vaši nástrahu posune v atraktivitě o několik levelů výše. Díky své konzistenci se výborně hodí k dipování různých nástrah jako boilies, pelety či partikl.

LiquiX je fluorescenční dip, který vaši nástrahu posune v atraktivitě o několik levelů výše. Díky své konzistenci se výborně hodí k dipování různých nástrah jako boilies, pelety či partikl. Své uplatnění najde při feederu, ale i kaprařině. Kromě nástrah pod háčkem je vhodný i pro zatraktivnění vnadících směsí. D SNAX LiquiX nerozpouští PVA produkty, a tak s ním můžete směle dipovat i naplněné PVA punčochy či obsah v PVA sáčcích.

Po dopadu do vody vytváří v okolí nástrahy či návnady silný vizuální i potravinový signál - takzvaný dýmový efekt. To dokáže vyprovokovat k záběru i opatrné či méně aktivní ryby. LiquiX se stane vaší tajnou zbraní i ve studené vodě či na rybářském závodě. Posuňte tak díky tomuto fluo dipu své nástrahy na novou úroveň a nachytejte více úlovků než všichni ostatní.

LiquiX je vyráběn ve dvou atraktivních barvách (červená a zelená) a v různých příchutích, které navazují na sérii nástrah D SNAX a BreaX.

Tip pro vás: Za účelem zachování atraktivity dipu dlouhodobě nevystavujte přímému slunečnímu záření a lahvičky nenechávejte otevřené.

Detaily

Příchuť Vanilka, Scopex
Balení 100ml
Varianta Scopex - Vanilka
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Delphin Fluo dip D Snax LiquiX 100ml - Scopex - Vanilka
153 Kč
Parys
Delphin fluo dip d snax liquix 100 ml - scopex vanilka
162 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Delphin

Delphin Boty Squad - 46

3.4(3)
1 646 Kč

Delphin Vanička Eazy Safe

4.0(11)
1 413 Kč

Delphin Vanička TeleSafe+

4.5(6)
1 649 Kč

Delphin Boty TYRE X - 41

4.2(6)
1 295 Kč

Delphin Boty TYRE X - 43

4.7(11)
1 372 Kč