Rybářské potřeby
Rovnátka, hadičky

Delphin Vlasové rovnátko WORMER THE END 6ks

4.6 (9)
85 Kč

Vynikající výrobek Delphin Vlasové rovnátko WORMER THE END 6ks od výrobce s dlouholetou historií Delphin je dostupný tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu! V současnosti za 85 Kč.

EAN: 8586018454025
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Delphin
Prodejce: Chyť a pusť

Speciální rovnátko, které bylo navrženo pro použití v evropských podmínkách si za roky prodeje vybudovalo věrnou základnu fanoušků, kteří jsou nadmíru spokojeni s jeho tvarem a funkčností.

Speciální rovnátko, které bylo navrženo pro použití v evropských podmínkách si za roky prodeje vybudovalo věrnou základnu fanoušků, kteří jsou nadmíru spokojeni s jeho tvarem a funkčností. Tvar je dokonale uzpůsoben rychlému zaseknutí v tlamě ryby. Žebrování prodlouženého ocasu vám dává v případě potřeby možnost, přesně si upravit poloměr a délku ocasu odstřižením bez narušení celkového tvaru. Kamuflážové provedení G-Round navíc přidává na efektivitě!

Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!

Detaily

Distribuce CZ

Kde koupit

Parys
Delphin rovnátko wormer the end 6 ks
85 Kč
Chyť a pusť
Delphin Vlasové rovnátko WORMER THE END 6ks
85 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Rovnátka, hadičky

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Delphin

Delphin Boty Squad - 46

3.4(3)
1 646 Kč

Delphin Vanička Eazy Safe

4.0(11)
1 496 Kč

Delphin Vanička TeleSafe+

4.5(6)
1 746 Kč

Delphin Boty TYRE X - 41

4.2(6)
1 372 Kč

Delphin Boty TYRE X - 43

4.7(11)
1 372 Kč