Rybářské potřeby
Dipy, booster

Mikbaits Booster Gangster 250ml - G2 Krab & Ančovička & Asa

4.7 (11)
220 Kč

Tento levný výrobek Mikbaits Booster Gangster 250ml - G2 Krab & Ančovička & Asa od značky se zárukou kvality Mikbaits je k dispozici aktuálně za výborné peníze! Cena již od 220 Kč

EAN: 8595602203109
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Mikbaits
Prodejce: Chyť a pusť

Nová generace boostrů. Ideální produkt k zalévání pelet, partiklu, boilie, rozmíchávání method mixů, na krátké vycházky či rybářské závody. Přelijte svou návnadu tímto boostrem, zabráníte příjmu nežádoucího pachu bahna a zvýšíte atraktivitu své návnady.

Nová generace boostrů. Ideální produkt k zalévání pelet, partiklu, boilie, rozmíchávání method mixů, na krátké vycházky či rybářské závody.

Přelijte svou návnadu tímto boostrem, zabráníte příjmu nežádoucího pachu bahna a zvýšíte atraktivitu své návnady.

NOVINKA 2017

Gangster G7 Master Krill jsme vyvíjeli téměř tři roky, abychom odladili boilie, které si zaslouží být v této prémiové řadě. Základ byl po celou dobu stejný, jen jsme zkoušeli různé variace esencí a esenciálních olejů. Nakonec jsme zvolili tu nejpřírodnější z nich, která je podle nás tou nejlepší volbou k lovu velkých kaprů. Nechali jsme vyniknout speciální silný krillový extrakt, který jsme dávkovali v dvojnásobném množství (téměř 100ml/kg), než běžně používáme. K tomu jsme přidali jen trochu jemné esence s příchutí mořských živočichů a navrch skvělý originální EO Black pepper.

Výsledkem je velmi přirozené boilie, které však vydává silné nutriční signály. Je to výborná volba zejména na prochytávané vody a opatrné kapry. Při silnějším nebo dlouhodobějším vnadění naplno vynikne nutriční a chuťová kvalita G7, která přiměje kapry, aby si vybrali právě vaše loviště. G7 Master Krill se dá použít téměř celoročně, s nejlepšími výsledky od půlky dubna do konce října.

Detaily

Příchuť Krab, Ančovička, Asafoetida
Balení 250ml
Varianta G2 Krab & Ančovička & Asa
Balení 250ml
Distribuce CZ

Kde koupit

Parys
Mikbaits booster gangster g2 (ančovička&krab&asa) 250 ml
220 Kč
Chyť a pusť
Mikbaits Booster Gangster 250ml - G2 Krab & Ančovička & Asa
220 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Mikbaits