Rybářské potřeby
Dipy, booster

Nikl Booster 250ml - Kill Krill

3.2 (3)
179 Kč

Ve slevě tento produkt Nikl Booster 250ml - Kill Krill od dodavatele s dobrým jménem Karel Nikl pohodlně nakoupíte momentálně v naši nabídce za báječnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 179 korun!

EAN: 8592400993737
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Karel Nikl
Prodejce: Chyť a pusť

e to již pěkná řádka let, kdy jsme poprvé do sortimentu zařadili tekuté boostery. Za tu dobu si našly stovky spokojených zákazníků. A není divu, kombinace vybraných tekutých potrav, olejů a dalších nepostradatelných aditiv, která je dochucena dle druhu o naše nejlepší esence je přesně to, co oceníte během krátkodobého rybaření nebo vždy, kdy chcete vaši návnadu udělat co nejatraktivnější.

Je to již pěkná řádka let, kdy jsme poprvé do sortimentu zařadili tekuté boostery. Za tu dobu si našly stovky spokojených zákazníků. A není divu, kombinace vybraných tekutých potrav, olejů a dalších nepostradatelných aditiv, která je dochucena dle druhu o naše nejlepší esence je přesně to, co oceníte během krátkodobého rybaření nebo vždy, kdy chcete vaši návnadu udělat co nejatraktivnější.

Naše boostery fungují při jakékoliv teplotě vody a díky složení ze tří základních složek se perfektně uvolňují do celého okolí návnady a též do vodního sloupce.

V naší nabídce naleznete mnoho příchutí boosterů od našich originálních příchutí, až po klasické univerzální vůně.

Pro boosterování boilies, pelet nebo method mixu doporučujeme zhruba 20–30ml boosteru na 1kg návnad.

Detaily

Příchuť Krill
Balení 200ml
Varianta Kill Krill
Balení 250ml
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Nikl Booster 250ml - Kill Krill
179 Kč
Parys
Nikl booster kill krill 250 ml
179 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Karel Nikl