Rybářské potřeby
Dipy, booster

Nikl Atraktor LUM-X YELLOW Liquid Glow 115ml - Corn

3.6 (8)
399 Kč

Velmi žádaný kus Nikl Atraktor LUM-X YELLOW Liquid Glow 115ml - Corn od kvalitní značky Karel Nikl jednoduše seženete momentálně opravdu výhodně! Ceny již od 399 Kč vč. DPH

EAN: 8592400869209
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Karel Nikl
Prodejce: Chyť a pusť

Maximální účinnost, skvělé výsledky!

LUM-X je skvělý atraktor sloužící hlavně jako booster, nebo jako dip. Je vyroben tak, aby se velmi rychle vsáknul do boilies, pelet, PVA punčošek, rohlíkového boilies, těst, pufů a extrud, nebo do krmítkové směsi.

Maximální účinnost, skvělé výsledky!

LUM-X je skvělý atraktor sloužící hlavně jako booster, nebo jako dip. Je vyroben tak, aby se velmi rychle vsáknul do boilies, pelet, PVA punčošek, rohlíkového boilies, těst, pufů a extrud, nebo do krmítkové směsi. LUM-X je atraktivní kapalina, která ve vodě vytváří intenzivní, barevný zákal. Důležitější však je, ze uvolňující a rozptylující se mrak, do vodního prostředí rozšiřuje nejen příjemné vůně, ale i chutě. Ryby velmi intenzivně LUM-X vnímají, díky chuťovým složkám se u nich instinktivně spouští chuť k jídlu a začínají vyhledávat v okolí cokoliv k snědku.

LUM-X dokáže provonět celý vodní sloupec a pomalu jím propadává ke dnu. Skvěle se tak hodí i při lovu na zig-rig. Namočte nástrahu a při krmení, přidejte vždy pár kapek do rakety – vaše krmné místo bude maximálně atraktivní!

Nejraději však používáme LUM-X pro zatraktivňování PVA punčošek, anebo jako dip plovoucích i potápivých nástrah. Po dopadu na dno, se LUM-X pomalu uvolňuje do okolního prostředí a velmi rychle přiláká ryby ke krmení. Proplouvající ryby budou navíc, svým vířením nadále rozptylovat LUM-X do okolí a tím tak lákat další a další ryby k příjmu potravy.

Vyzkoušejte LUM-X a sami poznáte jeho sílu a účinnost! Záběrů bude více a přijdou mnohem rychleji než bez jeho použití.

Nabízíme ve 2 barvách a 13 příchutích.

Příchutě ve žluto-zelené barvě:

  • Corn
  • Devill Krill
  • Garlic
  • Pineapple
  • Sweet Honey
  • Scopex & Squid
  • Crab

Detaily

Příchuť Kukuřice
Balení 115ml
Varianta Corn
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Nikl Atraktor LUM-X YELLOW Liquid Glow 115ml - Corn
399 Kč
Parys
Nikl atraktor lum-x yellow liquid glow 115 ml - corn
399 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Karel Nikl