Rybářské potřeby
Deštníky

Suretti Deštník s bočnicí Full Cover 2man Camo 3,2m + set na podporu deštníku

3.7 (11)
3 330 Kč

Tento oblíbený výrobek Suretti Deštník s bočnicí Full Cover 2man Camo 3,2m + set na podporu deštníku pocházející od značky Suretti pohodlně pořídíte nyní za výhodnou cenu. Aktuálně výhodně za 3 330 korun

Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Suretti
Prodejce: Chyť a pusť

Akční set deštník s bočnicí Full Cover s vrchlíkem ve tvaru čtverce a k němu v set na podporu deštníku pro zvýšení stability.

Deštník s bočnicí Full Cover 2MAN CAMO s vrchlíkem ve tvaru čtverce. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky.

Deštník lze naklápět pomocí kovového CNC kloubu. Žebra jsou z ocelových drátů 1,6 m dlouhých, eloxovaných černou barvou. Středová tyč je teleskopická s novým, velmi spolehlivým adaptérem,který vnitřní trubku svírá po celém obvodě. Rozměr stran rozloženého deštníku je 2.2 x2.2 m, výška bočnice 140cm.

Do vnitřního prostoru lze s přehledem umístit dvě lehátka standartních rozměrů. Vchodové dveře mají slídové okno a lze je srolovat. Při koupi setu tyčí 5104001ES lze demontovat středovou tyč a tím získat více místa.

  • Transportní délka je 1,58 m, váha 5,1 kg.
  • Deštník je dodáván v přepravním obalu.

Set na podporu deštníku

Adaptéry se nasadí na žebra deštníku a na ně se našroubuje teleskopická tyč. Po ukotvení deštníku k zemi lze odšroubovat středovou tyč a získat tak uvnitř více volného prostoru.

  • délka tyče 100 až 180cm
  • set obsahuje 4x tyč a 4x adaptér

Detaily

Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Suretti Deštník s bočnicí Full Cover 2man Camo 3,2m + set na podporu deštníku
3 330 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Deštníky

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Suretti

Suretti Deštník 210D 3m

4.6(7)
1 699 Kč

Suretti Bivak Balance 2Man

3.6(8)
5 499 Kč