Rybářské potřeby
Deštníky

Suretti Deštník s bočnicí Full cover 2man 3,2m + set na podporu deštníku

2.8 (3)
2 999 Kč

Velmi oblíbený produkt Suretti Deštník s bočnicí Full cover 2man 3,2m + set na podporu deštníku od značky s dlouholetou historií Suretti lze sehnat již dnes za zcela nejnižší cenu! Výhodně za skvělou cenu 2 999 Kč!

Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Suretti
Prodejce: Chyť a pusť

Akční set deštník s bočnicí Full Cover s vrchlíkem ve tvaru čtverce a k němu v set na podporu deštníku pro zvýšení stability.

Deštník s bočnicí Full Cover s vrchlíkem ve tvaru čtverce. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět pomocí kovového CNC kloubu. Žebra jsou z ocelových drátů 1,6 m dlouhých, eloxovaných černou barvou. Středová tyč je teleskopická s novým, velmi spolehlivým adaptérem, který vnitřní trubku svírá po celém obvodě.

Deštník vzhledem ke své velké ploše není vhodný do větrného počasí. Pro zvýšení stability lze použít set na podporu deštníku.

Rozměr stran rozloženého deštníku je 2,2 x 2,2 m, výška bočnice 140cm. Do vnitřního prostoru lze s přehledem umístit dvě lehátka standartních rozměrů. Vchodové dveře mají slídové okno a lze je srolovat.

  • Transportní délka je 1,58 m, váha 5,1 kg.
  • Deštník je dodáván v přepravním obalu.
  • Odepínatelné bočnice

Set na podporu deštníku

Adaptéry se nasadí na žebra deštníku a na ně se našroubuje teleskopická tyč. Po ukotvení deštníku k zemi lze odšroubovat středovou tyč a získat tak uvnitř více volného prostoru.

  • délka tyče 100 až 180cm
  • set obsahuje 4x tyč a 4x adaptér

Detaily

Rozměr deštníku 2,5m
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Suretti Deštník s bočnicí Full cover 2man 3,2m + set na podporu deštníku
2 999 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Deštníky

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Suretti

Suretti Deštník 210D 3m

4.6(7)
1 699 Kč

Suretti Bivak Balance 2Man

3.6(8)
5 499 Kč