Rybářské potřeby
Podložky pod ryby

Garda carp care Nafukovací plovoucí podložka Carp Floating Mat

3.3 (10)
2 999 Kč

Výjimečný výrobek Garda carp care Nafukovací plovoucí podložka Carp Floating Mat od značky s dlouholetou historií Garda můžete najít aktuálně na webu ve výprodejové akci. Momentálně k dispozici za 2 999 korun

EAN: 8595602252787
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Garda
Prodejce: Chyť a pusť
Skvělá pomůcka nejen při focení ryb ve vodě, ale také k jejich bezpečnému krátkodobému uchování poblíž břehu. Ryba je v nafouknuté podložce umístěné ve vodě absolutně v bezpečí, je v přirozené poloze, proudí ji tam otvory voda a nemůže se nijak poškodit.


Skvělá pomůcka nejen při focení ryb ve vodě, ale také k jejich bezpečnému krátkodobému uchování poblíž břehu. Ryba je v nafouknuté podložce umístěné ve vodě absolutně v bezpečí, je v přirozené poloze, proudí ji tam otvory voda a nemůže se nijak poškodit. Nemusíte ji tedy polívat ani se o ni nijak starat, ryba má vše, co potřebuje. Vy si mezitím v klidu můžete nachystat vše pro focení či vážení. Podložka je vyráběna z velmi kvalitního PVC, má tři úchytná kovová očka, provázkem s karabinou a je dodávána s nožní pumpičkou. Vše v pevné nepromokavé tašce na zip.

Detaily

Distribuce CZ

Kde koupit

Parys
Garda nafukovací podložka carp floating mat
2 999 Kč
Chyť a pusť
Garda carp care Nafukovací plovoucí podložka Carp Floating Mat
2 999 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Podložky pod ryby

NGT Podložka Carp Cradle

4.2(10)
1 899 Kč

R-Spekt Podložka Minor

3.0(11)
5 799 Kč

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Garda