Rybářské potřeby
Podložky pod ryby

Garda Nafukovací plovoucí podložka Carp Floating Mat XL s přetlakovým ventilem

4.2 (11)
3 999 Kč

Unikátní a žádaný produkt Garda Nafukovací plovoucí podložka Carp Floating Mat XL s přetlakovým ventilem od předního výrobce Garda jde nakoupit tady teď právě v bezva akci! Stojí teď u nás 3 999 korun

EAN: 8595602255054
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Garda
Prodejce: Chyť a pusť
Skvělá pomůcka nejen při focení ryb ve vodě, ale také k jejich bezpečnému krátkodobému uchování poblíž břehu. Ryba je v nafouknuté podložce umístěné ve vodě absolutně v bezpečí, je v přirozené poloze, proudí ji tam otvory voda a nemůže se nijak poškodit.

XXL velikost s přetlakovým ventilem. Pro opravdu velké ryby. Skvělá pomůcka nejen při focení ryb ve vodě, ale také k jejich bezpečnému krátkodobému uchování poblíž břehu. Ryba je v nafouknuté podložce umístěné ve vodě absolutně v bezpečí, je v přirozené poloze, proudí ji tam otvory voda a nemůže se nijak poškodit.

Nemusíte ji tedy polívat ani se o ni nijak starat, ryba má vše, co potřebuje. Vy si mezitím v klidu můžete nachystat vše pro focení či vážení. Podložka je vyráběna z velmi kvalitního PVC, má tři úchytná kovová očka, provázkem s karabinou a je dodávána s nožní pumpičkou. Vše v pevné nepromokavé tašce na zip. Tento vylepšený model má i přetlakový ventil, aby při dlouhodobém používání na slunci se nesnižovala životnost podložky.

  • Rozměry 130x70x36 cm

Detaily

Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Garda Nafukovací plovoucí podložka Carp Floating Mat XL s přetlakovým ventilem
3 999 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Podložky pod ryby

NGT Podložka Carp Cradle

4.2(10)
1 899 Kč

R-Spekt Podložka Minor

3.0(11)
5 799 Kč

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Garda