Rybářské potřeby
Rukavice

Delphin Neoprenové rukavice s výstelkou NeoFlix - L

4.7 (5)
377 Kč

Vysoce kvalitní produkt Delphin Neoprenové rukavice s výstelkou NeoFlix - L od značky s dlouholetou tradicí Delphin lze nakoupit tady teď právě za výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 377 Kč

EAN: 8586018014144
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Delphin
Prodejce: Chyť a pusť

Neoprenové rukavice Delphin NeoFLIX jsou dokonalým doplňkem pro zachování rukou v teple a suchu. Oproti standardním neoprenovým rukavicím jsme přidali dovnitř fleecovou vložku, což posouvá level komfortu při zimním rybaření na novou úroveň.

Neoprenové rukavice Delphin NeoFLIX jsou dokonalým doplňkem pro zachování rukou v teple a suchu. Oproti standardním neoprenovým rukavicím jsme přidali dovnitř fleecovou vložku, což posouvá level komfortu při zimním rybaření na novou úroveň. Velkou výhodou je také protiskluzová plocha na dlani, která je opatřena pogumovanou vrstvou s logy značky Delphin.

Aby se Vám do rukavic nedostával chlad či nechtěná voda kolem zápěstí, je jejich utěsnění tvořeno všitou gumou a dodatečně přizpůsobitelnými dotahovacími pásy se suchým zipem. To rozhodně oceníte zejména během dlouhého čekání na záběr během mrazivých dnů.

Design je postaven na C2G kamufláži v kombinaci s černou barvou, čímž NeoFLIX ideálně zapasuje do výbavy každého milovníka zimního lovu kaprů.

Detaily

Varianta L
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Delphin Neoprenové rukavice s výstelkou NeoFlix - L
377 Kč
Parys
Delphin neoprenové rukavice s výstelkou neoflix - l
399 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Rukavice

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Delphin

Delphin Boty Squad - 46

3.4(3)
1 646 Kč

Delphin Vanička Eazy Safe

4.0(11)
1 413 Kč

Delphin Vanička TeleSafe+

4.5(6)
1 649 Kč

Delphin Boty TYRE X - 41

4.2(6)
1 295 Kč

Delphin Boty TYRE X - 43

4.7(11)
1 372 Kč