Rybářské potřeby
Deštníky

Delphin Deštník s bočnicí BigOne Carp

3.2 (4)
1 646 Kč

Tento skvělý výrobek Delphin Deštník s bočnicí BigOne Carp od společnosti se zárukou kvality Delphin můžete dostat právě dnes za nejnižší cenu! Právě teď jen za 1 646 korun

EAN: 8586018514118
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Delphin
Prodejce: Chyť a pusť

Delphin BigONE CARP je praktický deštník, který vás dokonale ochrání před nepříznivým počasím během vašich vycházek k vodě.

Delphin BigONE CARP je praktický deštník, který vás dokonale ochrání před nepříznivým počasím během vašich vycházek k vodě. Design deštníku byl speciálně přizpůsoben vyznavačům lovu kaprů, a to zejména díky velkým a výrazným grafikám kapra na kopuli a bočnicích deštníku.

Díky kopuli o rozměru 250cm a bočnici sahající do 3/4 obvodu vás deštník ochrání před intenzivním deštěm, silným sluncem, ale i nepříjemným větrem. Rozměry deštníku poskytují dostatek prostoru pro rozestavení dvou křesel a malého stolku. Teleskopická tyč umožňuje nastavení výšky deštníku a její konec je zakončen kvalitním hrotem pro zapíchnutí do země. Pro zajištění 100% nepromokavosti i během intenzivních dešťů jsou švy deštníku za horka kompletně podlepeny voděodolnou páskou. K dispozici je boční prodloužená stěna, která se upevňuje pomocí kvalitního zipu kolem kopule. Spodní část bočnice je osazena úchyty pro upevnění k zemi pomocí zajišťovacích kolíků (kolíky jsou součástí balení).

Deštník disponuje kloubem pro nastavení sklonu kopule, díky čemuž se umíte lépe chránit proti slunečním paprskům ale i větru. Deštník s bočnicí Delphin BigONE CARP je všestranným, praktickým deštníkem, který vám umožní užívat si naplno volné chvíle u vody za každého počasí.

Detaily

Distribuce CZ

Kde koupit

Parys
Delphin deštník s bočnicí bigone carp 250 cm
1 619 Kč
Chyť a pusť
Delphin Deštník s bočnicí BigOne Carp
1 646 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Deštníky

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Delphin

Delphin Boty Squad - 46

3.4(3)
1 646 Kč

Delphin Vanička Eazy Safe

4.0(11)
1 496 Kč

Delphin Vanička TeleSafe+

4.5(6)
1 746 Kč

Delphin Boty TYRE X - 41

4.2(6)
1 372 Kč

Delphin Boty TYRE X - 43

4.7(11)
1 372 Kč