Rybářské potřeby
Dipy, booster

Zfish CSL Booster Promix 500ml - Oliheň - Chobotnice

3.4 (9)
119 Kč

Často hledaný produkt Zfish CSL Booster Promix 500ml - Oliheň - Chobotnice od dodavatele s dlouholetou historií Zfish je dostupný aktuálně na webu trvale výhodně. Nyní můžete mít za 119 korun včetně DPH.

EAN: 8506156018750
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Zfish
Prodejce: Chyť a pusť

CSL Booster Promix představuje novou, vylepšenou recepturu tekutého posilovače pro zatraktivnění všech typů nástrah. Ideální pro zatraktivnění krmného boilies, pelet, ale také například partiklu.

CSL Booster Promix představuje novou, vylepšenou recepturu tekutého posilovače pro zatraktivnění všech typů nástrah. Ideální pro zatraktivnění krmného boilies, pelet, ale také například partiklu. Základ CSL Boosterů tvoří CSL (Corn Steep Liquid), který je vyráběn fermentací kukuřičných zrn té nejvyšší kvality, aby bylo dosaženo optimálního složení aminokyselin. Jedná se o výrazně vonící tekutou potravu, která se nesmazatelně zapsala mezi nejúčinnější kapří atraktory jednoduše proto, že ji kapři milují! Naším exkluzivním dodavatelem CSL je nadnárodní farmaceutická společnost, která tyto produkty také využívá ve výrobních procesech při výrobě léčiv.

CSL boostery v balení 500ml nabízíme v sedmi příchutích. Doporučujeme v kombinaci s naším krmným boilie MEGAMIX.

Náš tip:

Vložte 1kg boilies do plastového kbelíku. Protřepejte CSL Booster stejné příchutě a nalejte asi 150 ml na boilies. Všechnu tekutinu nechte nasáknout do boilies nebo zaschnout na povrchu. Během tohoto procesu občas protřepejte. Po úplném zaschnutí opět zalijte cca 50 ml Boosteru a opět nechte zaschnout. Takto jednoduše si připravíte vysoce atraktivní nástrahu, která vás nezklame!

Detaily

Příchuť Oliheň, Chobotnice
Balení 500ml
Varianta Oliheň - Chobotnice
Balení 500ml
Distribuce CZ

Kde koupit

Parys
Zfish csl booster promix 500 ml-oliheň - chobotnice
119 Kč
Chyť a pusť
Zfish CSL Booster Promix 500ml - Oliheň - Chobotnice
119 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Zfish