Rybářské potřeby
Podložky pod ryby

R-Spekt Plovoucí FOTO Podložka Variable

5.0 (12)
2 749 Kč

Kvalitní a levný kus R-Spekt Plovoucí FOTO Podložka Variable od populárního výrobce R-Spekt snadno můžete získat tady nyní ve výhodné akci. Ve skvělé akci za 2 749 Kč

EAN: 8592981003696
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: R-Spekt
Prodejce: Chyť a pusť

Plovoucí FOTO podložka R-SPEKT VARIABLE je primárně určena pro největší kapry 20kg+ a jejich šetrné uložení po nezbytně nutnou dobu mimo jejich přirozené vodní prostředí.

Plovoucí FOTO podložka R-SPEKT VARIABLE je primárně určena pro největší kapry 20kg+ a jejich šetrné uložení po nezbytně nutnou dobu mimo jejich přirozené vodní prostředí. Vzhledem k její značné aktivní tlumící ploše o rozměrech 130 x 60 x 6cm vytváří pro toto bezpečné uložení dokonalé podmínky. Její hlavní předností je stálý plochý tvar a dokonalá plovoucí schopnost po jakékoliv vodní ploše (stojaté i tekoucí). Díky těmto vlastnostem ji lze využít také na vodní hladině jako bezpečného pomocníka pro rychlé pořízení dokonalé fotografie úlovku, aniž bychom museli ulovenou rybu složitě přesunovat z jejího bezpečného vodního prostředí na břeh a následně zase zpátky do vody.

Vnitřní 6cm vysoká matrace kombinuje ve své horní části bezpečnou jemnou polyuretanovou pěnu pro maximální pohodlí úlovku a ve spodní části ji doplňuje další voděodolná plovoucí polyetylenová pěna, která poskytuje matraci dokonalou plovoucí funkci. K manipulaci s podložkou využijete 4 pevné postranní madla, pomocí nichž můžete podložku pohodlně posouvat po vodní hladině příp. po břehu. Pokud se potřebujete od podložky vzdálit např. ke stativu s fotoaparátem či mobilem, doporučujeme zajistit úlovek na podložce pružnou horní krycí plachtou se suchým zipem, která mu poskytne dokonalé přítmí a potřebný klid, před samotným focením pak plachtu jednoduše zase odstraníte. Podložku je možné snadno a rychle složit na ½ a výrazně tak zmenšit její transportní rozměry, stačí ji přeložit a následně pevně spojit pomocí středové jistící plastové spony.

Všechny použité textilní materiály jsou samozřejmě pro rybu maximálně bezpečné a také vodě odolné, díky čemuž bude mít podložka stále stejnou nízkou váhu i po jejím použití. Díky tomuto výrobku si můžete pořídit parádní fotodokumentaci své vysněné trofejní ryby např. také na místech, kde je zakázáno rybu přenášet ven z jejího přirozeného vodního prostředí, což oceníte především na soukromých vodách.

  • Barevné provedení: černá podložka s logem R-SPEKT limited edition a bílým motivem kapra<

Detaily

Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
R-Spekt Plovoucí FOTO Podložka Variable
2 749 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Podložky pod ryby

NGT Podložka Carp Cradle

4.2(10)
1 899 Kč

R-Spekt Podložka Minor

3.0(11)
5 799 Kč

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky R-Spekt

R-Spekt Podložka Minor

3.0(11)
5 799 Kč