Rybářské potřeby
Dipy, booster

MVDE Liquid Aroma 500ml - Big Fish

5.0 (7)
179 Kč

Velmi prodávaný kus MVDE Liquid Aroma 500ml - Big Fish od značky se zárukou kvality Marcel Van Den Eynde jednoduše můžete získat právě nyní na našich stránkách za výhodnou cenu! Cenově vychází na 179 korun

EAN: 5425016170335
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Marcel Van Den Eynde
Prodejce: Chyť a pusť

Naše tekuté přísady jsou bohaté na aroma a skutečně se dostanou do vlastního krmiva. Tekuté aromatické přísady jsou vysoce kvalitní výrobky obsahující velmi silné suroviny.

Naše tekuté přísady jsou bohaté na aroma a skutečně se dostanou do vlastního krmiva. Tekuté aromatické přísady jsou vysoce kvalitní výrobky obsahující velmi silné suroviny. Proto pamatujte: "méně je někdy více". Účinek tekutých aromatických látek spočívá v tom, že více využívají použitou návnadu a více ji "nasytí". Tento efekt je výsledkem správně vyvážených surovin se správným poměrem aroma a sladidel. Rozsah, v němž lidé používají tyto přísady, je záležitostí osobní volby. Obsah jedné lahve je dostatečný pro 4 až 5 kg suché směsi. Nejlepší způsob, jak přidat tekuté přísady, je jejich smíchání s vodou, kterou používáte k navlhčení návnady. Používáte-li vlažnou vodu, obsah přísad se uvolní lépe.

Detaily

Příchuť Ryba, Mix ovoce
Balení 500ml
Varianta Big Fish
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
MVDE Liquid Aroma 500ml - Big Fish
179 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Marcel Van Den Eynde