Rybářské potřeby
Dipy, booster

Mikbaits Spiceman booster 250ml - Chilli Squid

3.9 (6)
180 Kč

Tento exkluzivní produkt Mikbaits Spiceman booster 250ml - Chilli Squid od značky se skvělou pověstí Mikbaits jednoduše můžete najít v aktuální nabídce za extra cenu! Cena od 180 korun včetně DPH.

EAN: 8595602250769
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Mikbaits
Prodejce: Chyť a pusť
Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy, partikl a podobně. Je také určený k tomu, abyste dosáhli stejné příchutě vnadícího boilie, jako má boilie, se kterým chytáte. Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy, partikl a podobně. Je také určený k tomu, abyste dosáhli stejné příchutě vnadícího boilie, jako má boilie, se kterým chytáte.
Booster je jemnější a objemnější než dip. Používá se proto zejména na návnady, tedy boilie, pelety, Method, Zig či PVA mixy, partikl a podobně. Je také určený k tomu, abyste dosáhli stejné příchutě vnadícího boilie, jako má boilie, se kterým chytáte. Návnady s ním lze polévat delší dobu předem, vyjma rychle rozpadavých pelet. Boostery nerozpouští PVA materiály, proto s nimi můžete krátce před náhozem polévat i připravené PVA punčochy. Pokud to však děláte delší dobu předem, buďte si vědomi, že v boosteru (zejména u rybích příchutí) mohou být složky, které zpomalí rozpad PVA.

Detaily

Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Mikbaits Spiceman booster 250ml - Chilli Squid
180 Kč
Parys
Mikbaits booster spiceman chilli squid 250 ml
180 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Mikbaits