Rybářské potřeby
Dipy, booster

Mikbaits Big ultra dip 125ml - BigC Cheeseburger

4.4 (11)
320 Kč

Zcela unikátní kus Mikbaits Big ultra dip 125ml - BigC Cheeseburger od této skvělé značky Mikbaits máte možnost koupit aktuálně na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Nyní můžete mít za 320 Kč včetně DPH

EAN: 8595602241989
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Mikbaits
Prodejce: Chyť a pusť

Dip je určený především pro zvýrazňování nástrah. Je extra silný a obsahuje složky, které se uvolňují z nástrahy rozdílnou rychlostí, směrem i intenzitou.

Dip je určený především pro zvýrazňování nástrah. Je extra silný a obsahuje složky, které se uvolňují z nástrahy rozdílnou rychlostí, směrem i intenzitou. Rybu tím k nástraze přitahují ze širokého okolí a z různých vrstev vodního sloupce. Zároveň však zanechávají nesmírně atraktivní stopu v její blízkosti. Nástrahy můžete v dipu máčet v řádu minut a hodin, ale také i dní a týdnů. Jejich atraktivita tím výrazně stoupne.

BigB Broskev&Black pepper je horkou novinku roku 2018. Ti, kdo sledují naše stránky či facebook, si určitě všimli doslova přívalu obřích úlovků na toto boilie. Původně jsme tuto příchuť zkoušeli v Gangsterovi, kde také fungovala skvěle, ale ve směsi BigMiKs začala doslova čarovat. Byla skvělá po celý rok, a to včetně parných letních dní, kdy přinášela úlovky kaprů přes 20kg. Přitom na ní bývá spousta záběrů, často i tehdy, když nic jiného nefunguje. Myslím, že se máte na co těšit.

BigS Oliheň&Javor je srdeční záležitost pro mnohé z nás i vás. Je to skvělé celoroční boilie, účinné na všech typech vod a za všech okolností. Přináší jak dobré zachytání, tak i velké ryby. Doporučujeme kombinovat s fluo pop-up Oliheň, případně zatraktivnit dipem či obalovacím těstem.

Detaily

Příchuť Sýr
Balení 125ml
Varianta BigC Cheeseburger
Balení 125ml
Distribuce CZ

Kde koupit

Parys
Mikbaits dip bigc cheeseburger 125 ml
320 Kč
Chyť a pusť
Mikbaits Big ultra dip 125ml - BigC Cheeseburger
320 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Mikbaits