Rybářské potřeby
Dipy, booster

Mikbaits Amino komplet 50ml - Krab Sardinka

3.7 (6)
99 Kč

Unikátní a žádaný kus Mikbaits Amino komplet 50ml - Krab Sardinka od výrobce se zárukou kvality Mikbaits snadno naleznete u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční cena 99 Kč vč. DPH.

EAN: 8595602204526
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Mikbaits
Prodejce: Chyť a pusť

Amino Komplety Mikbaits jsou komplexní tekutou složkou určenou především pro výrobu boilie. Dají se použít i jako velmi silný dip či booster.

Amino Komplety Mikbaits jsou komplexní tekutou složkou určenou především pro výrobu boilie. Dají se použít i jako velmi silný dip či booster.

Obsahují prvotřídní esence, tekuté potravy, tekuté extrakty a případně i esenciální oleje a rybí oleje. Jsou zcela totožné s AK, z kterých vyrábíme boilie. Dávkování je 50ml AK na 1kg boilie směsi. Není nutné a ani nedoporučujeme je nějak dál upravovat či doplňovat, mohlo by dojít k předávkování některých složek.

Jahoda exklusive je nádherně vonící AK s prvotřídní jahodovou esencí, obsahuje však i kořeněné a masové tekuté potravy, což mu dodává atraktivitu i pro velké kapry. Použitelné celoročně do všech směsí, zejména k mixu Krvavý Huňáček.

Krab&Sardinka je silné AK s chutí a vůní mořských ryb a živočichů s kořeněným podtónem. Působí poměrně selektivně, ale zároveň přináší i mnoho záběrů. Hodí se do všech směsí a je použitelné od jara do podzimu.

Magická oliheň je legendární AK s originální britskou esencí Squid&Octopus, která psala dějiny kaprařiny a ani nyní nic neztrácí na své síle. Je určená především do stejnojmenné směsi, ale lze ji s úspěchem použít i do všech ostatních mixů. Nejlépe od začátku května do půlky října.

Detaily

Příchuť Krab
Varianta Krab Sardinka
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Mikbaits Amino komplet 50ml - Krab Sardinka
99 Kč
Parys
Mikbaits aminokomplet 50 ml-krab sardinka
99 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Mikbaits