Rybářské potřeby
Dipy, booster

Mikbaits Amino komplet 500ml - Losos&Ráček&Asa

2.9 (11)
1 249 Kč

Tento výjimečný výrobek Mikbaits Amino komplet 500ml - Losos&Ráček&Asa od naší známé značky Mikbaits snadno naleznete právě dnes za nejnižší cenu! Nyní získáte od 1 249 korun vč. DPH.

EAN: 8595602205073
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Mikbaits
Prodejce: Chyť a pusť

Amino Komplety Mikbaits jsou komplexní tekutou složkou určenou především pro výrobu boilie. Dají se použít i jako velmi silný dip či booster.

Amino Komplety Mikbaits jsou komplexní tekutou složkou určenou především pro výrobu boilie. Dají se použít i jako velmi silný dip či booster.

Obsahují prvotřídní esence, tekuté potravy, tekuté extrakty a případně i esenciální oleje a rybí oleje. Jsou zcela totožné s AK, z kterých vyrábíme boilie. Dávkování je 50ml AK na 1kg boilie směsi. Není nutné a ani nedoporučujeme je nějak dál upravovat či doplňovat, mohlo by dojít k předávkování některých složek.

Jahoda exklusive je nádherně vonící AK s prvotřídní jahodovou esencí, obsahuje však i kořeněné a masové tekuté potravy, což mu dodává atraktivitu i pro velké kapry. Použitelné celoročně do všech směsí, zejména k mixu Krvavý Huňáček.

Krab&Sardinka je silné AK s chutí a vůní mořských ryb a živočichů s kořeněným podtónem. Působí poměrně selektivně, ale zároveň přináší i mnoho záběrů. Hodí se do všech směsí a je použitelné od jara do podzimu.

Magická oliheň je legendární AK s originální britskou esencí Squid&Octopus, která psala dějiny kaprařiny a ani nyní nic neztrácí na své síle. Je určená především do stejnojmenné směsi, ale lze ji s úspěchem použít i do všech ostatních mixů. Nejlépe od začátku května do půlky října.

Losos&Ráček&Asa je velmi silné a selektivní AK, jenž má na svém kontě mnoho trofejních kaprů a osobních rekordů. Kombinace silné lososové příchutě s jemnou ráčkovou, esenciálním olejem Asafoetida a slanými tekutými potravami z mořských ryb z něj dělá poklad pro ty, kteří si chtějí počkat na záběr od té správné ryby. Funguje nejlépe se směsí Fanatica od brzkého jara do pozdního podzimu včetně chladnějších období.

BigB Broskev&Black pepper má velmi příjemnou vůni ovoce, zároveň i říz a ostrost. Je to celoroční AK účinné prakticky na všech typech vod. Jeho velkou výhodou je to, že přináší mnoho záběrů, zároveň má v sobě magnet na ty největší kapry. Dá se použít prakticky ve všech směsích. 

Detaily

Příchuť Losos
Balení 500ml
Varianta Losos&Ráček&Asa
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Mikbaits Amino komplet 500ml - Losos&Ráček&Asa
1 249 Kč
Parys
Mikbaits aminokomplet 500 ml-losos&ráček&asa
1 249 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Mikbaits