Rybářské potřeby
Echoloty na loď

Lowrance Echolot Eagle 7 se sondou Splitshot HD + baterie + nabíječka ZDARMA

3.4 (4)
13 889 Kč

Kvalitní a oblíbený výrobek Lowrance Echolot Eagle 7 se sondou Splitshot HD + baterie + nabíječka ZDARMA pocházející od značky Lowrance pohodlně dostanete právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď za akční cenu 13 889 korun vč. DPH.

Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Lowrance
Prodejce: Chyť a pusť

Lowrance Eagle byl navržen tak, aby byl uživatelsky co nejjednodušší a nejpříjemnější.

Lowrance Eagle byl navržen tak, aby byl uživatelsky co nejjednodušší a nejpříjemnější. Tento model je opravdu snadný na veškeré ovládání, díky novému systému konektoru se rychle instaluje a manipulace s obrazovkou je o dost snazší, a zároveň obsahuje nově navrženou sondu TripleShot™ HD s technologií FishReveal a automatickým laděním pro rychlé a optimální nastavení sonaru. Nová IPS obrazovka poskytuje vyšší rozlišení a viditelnost ze všech úhlů a to i v polarizačních brýlích.

Lowrance Eagle 7 se sondou SplitShot HD, nabízí výjimečné zobrazení dění pod vodní hladinou. Díky schopnostem širokoúhlého CHIRP sonaru vyhledávat a detailně rozlišovat konkrétní ryby či rybí hejna, a to navíc ve vysokém rozlišení, které poskytuje zobrazení DownScan Imaging™, Vám opravdu neunikne žádný detail.

Prostřednictvím funkce FishReveal™ je identifikace ryb hračkou a to díky kombinaci zobrazení DownScan Imaging se sonarovým zobrazením CHIRP pro bezkonkurenční rozlišení a identifikaci cíle. Funkce automatického ladění sonaru zajišťuje optimální nastavení hned od začátku, takže neztrácíte čas ručním nastavováním.

Předinstalovaná globální základní obrysová mapa Eagle 5 nabízí možnost upgradu na C-MAP® DISCOVER™ nebo jiné mapové služby. Objevujte ta nejlepší rybolovná místa tak, jak se Vám zlíbí. Funkce Genesis Live Vám umožní vytvářet vlastní ½ stopové vrstevnicové mapy Vašich oblíbených míst v reálném čase.

IPS displej Eagle 7 poskytuje vylepšené rozlišení, jas a viditelnost – i přes polarizované sluneční brýle či na přímém slunci.

Díky spolehlivému systému twist-lock konektorů je vždy zaručena snadná a spolehlivá instalace a demontáž.

Detaily

Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Lowrance Echolot Eagle 7 se sondou Splitshot HD + baterie + nabíječka ZDARMA
13 889 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Echoloty na loď

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Lowrance

Lowrance Sonda Tripleshot

3.5(9)
5 836 Kč

Lowrance Sonda Bullet

2.9(4)
1 599 Kč
Akce
Lowrance elektromotor ghost 47”

Lowrance elektromotor ghost 47”

4.6(8)
99 939 Kč 103 849 Kč