Rybářské potřeby
Chemická světla

LK Baits Izotop Firefly Bivvy Marker Isotope - Green 20x10mm

3.5 (3)
549 Kč

Zcela unikátní produkt LK Baits Izotop Firefly Bivvy Marker Isotope - Green 20x10mm od skvělého výrobce LK Baits jednoduše získáte bezpečně online za výborné peníze! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 549 korun včetně DPH

EAN: 8595602028511
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: LK Baits
Prodejce: Chyť a pusť

Svítící marker, který vydává světlo nepřetržitě až po dobu 10 let. Slouží k označení předmětů ve tmě. Na rybách si tak můžete označit důležité předměty, které chcete ovládat aniž byste musel rozsvítit.

Svítící marker, který vydává světlo nepřetržitě až po dobu 10 let. Slouží k označení předmětů ve tmě. Na rybách si tak můžete označit důležité předměty, které chcete ovládat aniž byste musel rozsvítit.

Jedná se o různé zipy bivaku, spacáku, batožin nebo rybářské pomůcky jako jsou například podběráky, vidličky, nůžky, nože, čelovky a jiné, které chcete mít vždy osvětlené a po ruce. Svítivost je na vzdálenost 10m. V provedení v různých barevných variantách.

Svítící marker obsahuje kompaktní nerezový kroužek, který poskytuje rychlé a snadné připevnění k předmětům. Každý Bivvy Marker obsahuje 1,5x6mm trigalight® umístěný v pevném, čirém polykarbonátovém krytu. Jednoduché, spolehlivé a velmi efektivní. 

  • Nepotřebuje žádné baterie, žárovky nebo vypínače
  • Žádné nabíjení okolním světlem
  • Lehký, kompaktní a snadno použitelný
  • Šroubovací spona pro rychlé a bezpečné připevnění
  • Bez tepelné stopy spolehlivý ve všech klimatických podmínkách
  • Barevné varianty pro rozlišení funkcí
  • Nákladově efektivní, žádné náhradní díly nebo údržba

Markery Super Kit obsahují trigalight® Gaseous Tritium Light Source (GTLS), který poskytuje spolehlivý, bezpečný a samostatně napájený zdroj nepřetržitého světla. Během životnosti produktu není potřeba žádná baterie ani nabíjení okolním světlem. GTLS obsahuje utěsněnou kapsli z borosilikátového skla, která obsahuje malé množství plynného tritia, napájecího zdroje pro zařízení. Záření beta-částic (tj. elektrony uvolněné plynným tritiem) se využívá k aktivaci fosforového povlaku na vnitřním povrchu kapsle, což způsobí, že se rozzáří. Jako zapečetěný je neemisní a mají velmi nízkou energetickou hladinu, takže nehrozí žádné vnější radiační riziko.

Každé světlo zdroje trigalight® je vyrobeno a testováno v souladu s britským MOD Defense Standard 62/4. GTLS neobsahuje žádné pohyblivé části, a protože je jednotka neustále napájena, není nutný vypínač. Zůstanou pod napětím po dobu více než 10 let bez údržby, a

Detaily

Varianta Green 20x10mm
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
LK Baits Izotop Firefly Bivvy Marker Isotope - Green 20x10mm
549 Kč

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky LK Baits