Rybářské potřeby
Podložky pod ryby

Korda Podložka Basix Carp Cradle

2.9 (8)
1 820 Kč

Tento oblíbený produkt Korda Podložka Basix Carp Cradle od přední značky Korda můžete dostat tady nyní ve slevě. V akci za cenu 1 820 Kč!

Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Korda
Prodejce: Chyť a pusť

Podložka Carp Cradle byla navržena tak, aby poskytovala maximální ochranu vašemu úlovku, když je na břehu, a zároveň je maximálně praktická při používání a přenášení.

Podložka Carp Cradle byla navržena tak, aby poskytovala maximální ochranu vašemu úlovku, když je na břehu, a zároveň je maximálně praktická při používání a přenášení. Je vyroben z 50 mm polstrované pěny, která poskytuje dostatek komfortu pro rybu, s vodotěsnou vnější vrstvou, která je navržena tak, aby byla co nejvíce šetrná k rybám a neodstranila ochranný sliz ryby.

Polstrované stěny pomáhají zajistit, aby váš úlovek zůstal v bezpečí a nedošlo k vyklouznutí ryby z podložky. Pokud ji nepoužíváte, BASIX Carp Cradle se složí na dvě části a uvnitř je místo pro uložení Carp Care Kit a Basix Weigh Sling.
Rukojeti na přenášení lze také použít k ukotvení, pokud lovíte ve větrném počasí a hrozí že by vám ji větr mohl odfouknout

BASIX Carp Cradle je vhodná pro kapry do hmotnosti 40lb/ 18 kg.

Detaily

Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Korda Podložka Basix Carp Cradle
1 820 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Podložky pod ryby

NGT Podložka Carp Cradle

4.2(10)
1 899 Kč

R-Spekt Podložka Minor

3.0(11)
5 799 Kč

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Korda