Rybářské potřeby
Bundy

Korda Bunda Kore Drykore Jacket Black - XL

4.7 (5)
3 862 Kč

Tento zlevněný kousek Korda Bunda Kore Drykore Jacket Black - XL od předního výrobce Korda lze zakoupit zde opravdu výhodně! Nabídka již od 3 862 Kč včetně DPH

Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Korda
Prodejce: Chyť a pusť

Naše zbrusu nová nepromokavá bunda DRYKORE je prodyšná, má lehkou vnější povrchovou úpravu vyrobenou z prvotřídní 15K tkaniny a je tak lehká, že si sotva všimnete, že ji máte na sobě.

Naše zbrusu nová nepromokavá bunda DRYKORE je prodyšná, má lehkou vnější povrchovou úpravu vyrobenou z prvotřídní 15K tkaniny a je tak lehká, že si sotva všimnete, že ji máte na sobě.

  • Dostupné v olivové a černé barvě

WATERPROOF - Bunda DRYKORE vás udrží v naprostém suchu a nebude vám bránit v ničem - ať už jde o nahazování, zdolávání ryb nebo dokonce šplhání po stromech. 15K hydrofilní membrána, která je podlepena dokonale utěsněna ve švech, zajišťuje, že je zcela vodotěsná, i když vás náhodou překvapí přívalový déšť nebo sněhová bouře.

WINDPROOF - I když je určen k nošení přes svrchní část oděvu během chladnějších měsíců,i přes to hraje také velkou roli při udržování tepla, protože je dokonale odolná vůči větru, dokonce ani ta nejsilnější vichřice se přes ní nedostane.

STRETCH FIT - High-tech tkaný materiál, který jsme použili, je odolný proti vodě a větru a poskytuje výjimečné pohodlí spolu s velmi pružným materiálem, což znamená, že zatímco bunda byla navržena tak, aby zabránila průniku deště nebo větru, také umožňuje získáte úplnou svobodu pohybu a vy tím nebudete nijak omezeni, pokud jde o rybolov.

Bunda DRYKORE prošla rozsáhlým testováním, aby bylo vše dokonalé, za poslední dva roky jste jistě viděli Dannyho a jeho tým v našich videích. Jedná se o originální vlastní design, na který během celého procesu dohlížel Danny F který má velkou zásobu inovativních desighnových prvků v rukávu .

Límec je dostatečně vysoký, aby nedocházelo k profouknutí, to také zabrání tření zipu o obličej nebo bradu, což vás udrží v naprostém komfortu. Integrovaná kapuce je nastavitelná pomocí stahovacího klipu v zadní části kapuce, tak aby se perfektně přizpůsobila čepicím, a také aby byla dostatečně těsná, tak aby chránila před větrem . Kromě toho se vyznačuje tuhým vrcholem, který ji nejen pomáhá udržovat tvar, ale také odvádí vodu, aby stékala po stranách, místo aby kapala dolů na tvář.

Je tvarován kolem pasu tak, aby byl vzadu delší, což znamená, že vás stále udrží

Detaily

Velikost oblečení XL
Varianta XL
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Korda Bunda Kore Drykore Jacket Black - XL
3 862 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Bundy

Norfin Bunda Vertigo - M

4.4(11)
2 760 Kč

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Korda