Rybářské potřeby
Háčky s očkem

Fox Háčky EDGES Wide Gape Beaked 10ks - vel. 6

3.5 (6)
135 Kč

Tento oblíbený výrobek Fox Háčky EDGES Wide Gape Beaked 10ks - vel. 6 od populárního výrobce Fox je k dostání právě zde za extra cenu! Ceny již od 135 Kč!

EAN: 5055350277782
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Fox
Prodejce: Chyť a pusť

Háčky řady Arma Point
Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošlo velkou obměnou za poslední tři roky a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat.

Háčky řady Arma Point
Muselo se to stát! Naše řada koncové bižuterie Edges prošlo velkou obměnou za poslední tři roky a rybáři z celého světa oceňují, až na jakou úroveň jsme byli schopni tuto řadu pro koncové montáže dostat. Byla zde ovšem jedna položka z této kategorie koncových montáží, která neprošla obměnou a bylo to zcela logické, protože za jejím vývojem je mnoho let vývoje a testování. Mohli jsme si ulehčit práci, jenom vybrat z nabídky továren nějaký vzor již známých háčků a dělat, že prošly velkým vývojem a testováním. Ale to jsme rozhodně nechtěli! Kompletně jsme vypracovali úplně nové vzory za pomoci nejmodernějšího CAD softwaru, abychom dosáhli toho, že každý detail u všem tvarů háčků je přesně takový, jaký je potřeba pro účely moderního kapraře. Každé očko, špička a ramínko u jednotlivého typu háčku bylo navrženo tak, aby odpovídalo přesně našim specifikacím a tím se zajistilo, že se háček bude chovat jak moderní rybář potřebuje a vyžaduje. Konečným výsledkem je naše zcela nová řada háčků Edges Arma Point, která obsahuje celkem osm vzorů , které jsou podle našeho názoru, ale také názoru našich konzultantů, nejsilnější a nejostřejší háčky, které naleznete na trhu.

Edges Wide Gape Beaked

  • Vylepšená verze původního modelu Arma Point SSBP
  • Ideální pro prezentaci nástrahy na dno nebo pop-up
  • Ostrá zahnutá špička
  • Zahnutá špička je perfektní pro prezentaci nástrahy na tvrdé kamenité dno
  • Očko směřující dovnitř
  • Nereflexní tmavý povrch
  • Extrémně silný kovaný materiál XC80 Vanadium
  • Verze s protihrotem ve velikostech: 2, 4, 5, 6, 7 & 8
  • Bez protihrotu: 6 & 8
  • V balení: 10ks

Detaily

Typ háčku S protihrotem
Velikost 6
Varianta vel. 6
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Fox Háčky EDGES Wide Gape Beaked 10ks - vel. 6
135 Kč
Parys
Fox háčky edges wide gape beaked-velikost 6
150 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Háčky s očkem

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Fox