Rybářské potřeby
Dipy, booster

Chytil tekutá potrava Skunk Shit - 500 ml

3.4 (12)
539 Kč

Tento akční a ve slevě výrobek Chytil tekutá potrava Skunk Shit - 500 ml od odblíbeného výrobce Chytil máte možnost dostat u nás ve výprodejové akci! Akční ceny již od 539 Kč včetně DPH

EAN: 8594160513996
Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Chytil
Prodejce: Chyť a pusť
Skunk Shit tekutá potrava obsahuje jen ty nejlepší ingredience - tekutá játra, tekutou žížalu, olihňový výtažek a další. Ty vytváří neopakovatelnou, velmi zajímavou vůni, která je pro běžného člověka odpudivá. Skunk Shit tekutá potrava obsahuje jen ty nejlepší ingredience - tekutá játra, tekutou žížalu, olihňový výtažek a další. Ty vytváří neopakovatelnou, velmi zajímavou vůni, která je pro běžného člověka odpudivá.

Skunk Shit tekutá potrava obsahuje jen ty nejlepší  ingredience - tekutá játra, tekutou žížalu, olihňový výtažek a další. Ty vytváří neopakovatelnou, velmi zajímavou vůni, která je pro běžného člověka odpudivá. Naopak kapry velmi přitahuje. Tato tekutá potrava je vhodná do boilies směsí, na přelití krmení jako jsou pelety a kousky boilies ( po nasáknutí zasypejte rybí moučkou a nechte pár minut zaschnout ).

Vyzkoušeno a ověřeno na kaprech!

Balení: 150 ml a 500 ml

Detaily

Příchuť Skunk
Balení 500ml
Varianta 500 ml
Distribuce CZ

Kde koupit

Chyť a pusť
Chytil tekutá potrava Skunk Shit - 500 ml
539 Kč

Varianty produktu

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Dipy, booster

Zboží stejné značky

Prozkoumejte více od značky Chytil

Chytil Sweet Dip - Amur

2.8(2)
109 Kč